ironlady-logo
Iron Lady. Postaw na efektywny trening - kup suspensorium i idź na całość!

Suspensoria męskie - idealne dla każdego amatora i sportowca!

Najlepsza, możliwa ochrona Twojego krocza w trakcie treningów!

W naszej ofercie znajdziesz całą masę propozycji w naprawde monkurencyjnych cenach - wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie najlepsze produkty i sprawdzone rozwiązania. Suspensorium to z pewnością bardzo ważny element wyposażenia każdego mężczyzny, który ma do czynienia z MMA, Kick boxingiem czy Muay Thai. Wybierz idealne dla swojej budowy suspensorium, które zagwarantuje Ci maksymalną swobodę ruchów, stanowiąc przy tym idealną amortyzację!

ubrania-bokserskie
boks

Dla codziennych treningów - wygodne suspensorium

Jeśli zależy ci na efektywnym i wydajnym treningu, powinieneś również zwrócić uwagę na odpowiednie bezpieczeństwo w trakcie wykonywania mocnych i gwałtownych ruchów. Wszyscy, co trenują sporty walki, doskonale wiedzą, jak ważne jest najlepsze możliwe zabezpieczenie przed ewentualnymi kontuzjami. O uszkodzenia niełatwo, jednak niektóre kontuzje, mogą stanowić poważne zagrożenie dla nawet doświadczonego zawodnika MMA.

boks

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Trenując tak ryzykowne dyscypliny sportowe, jak właśnie boks, MMA czy wschodnie sztuki walki - bez odpowiedniego sprzętu, dopasowanej odzieży i ochraniaczy, bardzo szybko można skończyć swoja przygodę przez niespodziewaną, ewentualną kontucję. Nic w sportach walki nie pozostaje bez śladu, a przecież nie chcesz zostawić tego, co stanowi Twoją pasję!

Ochrona głowy 80%

linia1

Spodenki na treningi 55%

linia1

Koszulki bokserskie 95%

linia3

Zainwestuj w swoje zdrowie i bezpieczeństwo - nie rezygnuj z pasji

Nie oszczędzaj na sprzęcie sportowym - jego zadaniem jest odpowiednia ochrona każdej części Twojego ciała - szczególnie ważna jest odpowiednia amortyzacja niebezpieczeństw dla męskiego krocza oraz pachwin. Każdy ruch w trakcie treningu musi być stabilny, tak samo jak praca nóg, dlatego wybór ochraniaczy powinien być dobrze przemyślany i skomponowany z ciałem zawodnika.

Ochraniacze na szczęki kupił Karol P. [Koszalin]

Sprawdź dostępne suspensoria w ofercie - kliknij tutaj

ironlady-logo-footer
Iron Lady © 2021 Wsparcie zapewnia serwis War House

Kopiowanie treści zabronione przez autorów

Napisz do zespołu Iron Lady: [email protected]
Kontakt z klientem: Paulina Zawarła | Mapa serwisu