ironlady-logo
Iron Lady. Zwycięstwo jest w Twoich rękach

Zobacz najwyższej jakości ubrania na zajęcia z boksu!

Zadbaj o każdy swój trening - rękawice dla amatorów i profesjonalistów

Niezależnie od tego, czy zaczynasz swoją pierwszą przygodę z boksem - sprzęt treningowy to bardzo ważny aspekt dla każdego, kto ma do czynienia ze sportami walki. W trakcie treningów o kontuzję nie trudno, więc aby tego uniknąć, konieczne jest wyposażenie się w jak najlepszy możliwy sprzęt sportowy, który zapewni odpowiednią ochronę, oraz znacznie zwiększy efektywność wykonywanych treningów.

ubrania-bokserskie
boks

Wybierz odpowiednie dla siebie rękawice do MMA!

Pemiętaj, że nasjlepsze rezulataty i efekty treningów dadzą idealnie dopasowane rękawice sportowe. Dobrze dobrany rozmiar, dopasowany do dłoni, to gwarancja osiągnięcia sukcesu i satysfakcji po każdym treningu. Zwróć koniecznie uwagę na to, czy konkretny model rękawic nie krępuje ruchów Twoich palców, a Ty możesz w nich swobodnie wykonywać kolejne ciosy. Dobre i wygodne rękawice przeznaczone do sportów walki, to podstawa!

boks

Chroń dłonie, głowę i stawy!

Nie możesz zapomnieć o odpowiednim sprzęcie sportowym, jeśli zaczynasz przygodę z walkami w oktagonie. Ochraniacze na szczęki, głowę i stawy to podstawa, jeśli nie chcesz doświadczyć naprawde nieprzyjemnej i ciężkiej kontuzji. Wybieraj tylko produkty sprawdzone, wysokiej jakości, które wytrzymają naprawdę duże obciążenia i mocne ciosy.

Ochraniacze na szczęki 75%

linia1

Spodenki treningowe 55%

linia1

Koszulki MMA 95%

linia3

Dobry sprzęt MMA to podstawa i kluczowe bezpieczeństwo

Na sprzęt sportowy, wyposażenie i odzież nie warto żałować pieniędzy. Pamiętaj, że to właśnie te elementy warunkują Twoje bezpieczeństwo i chronią Twoje zdrowie. Bez odpowiedniego wyposażenia, najlepiej nie stawać do walki, treningu, czy nawet przyjacielskiego sparingu - skutkiem mogą być naprawdę poważne konsekwencje zdrowotne. Nie zastanawiaj się czy potrzebny Ci sprzęt MMA, jeśli właśnie trenujesz tą dyscyplinę - zadbaj o niego jak najprędzej!

Spodenki MMA kupiła Angelika S. [Wrocław]

Kliknij tutaj i znajdź dla siebie odpowiednie rękawice MMA

ironlady-logo-footer
Iron Lady © 2021 Wsparcie zapewnia serwis War House

Kopiowanie treści zabronione przez autorów

Napisz do zespołu Iron Lady: [email protected]
Kontakt z klientem: Paulina Zawarła | Mapa serwisu