ironlady-logo
Iron Lady. Owijki bokserskie dla wymagającego treningu

Sprawdź owijki dla bezpieczeństwa swojego nadgarstka!

Najlepszej jakości materiał specjalnie na Twój trening!

Nasze owijki bokserskie spełnią wszystkie Twoje oczekiwania! - Z pewnością znajdziesz tutaj swój rozmiar! Pochłaniające wilgoć, wygodne i solidne bokserskie owijki zagwarantują Ci lepszą stabilność ciosu oraz nie pozwolą na kontuje nadgarstków. Materiał ma znaczenie, dlatego owijki, jakie znajdziesz w naszej ofercie wykonane są z możliwie najlepszego tworzywa, dzięki czemu są doskonałe na każdy trening czy zawodową walkę!

ubrania-bokserskie
boks

Specjalnie dla miłośników sportów MMA - taśmy bokserskie

Owijki na nadgarstki, to kluczowy element wyposażenia każdego sportowca, niezależnie od tego, czy trenujesz zawodowo, czy hobbystycznie, odpowiedni sprzęt sportowy jest konieczny, aby trenować efektywnie i prawidłowo, bez uszczerbków na zdrowiu. Ochrona dłoni jest równie ważna, co osłona pozostałych newralgicznych części ciała - pamiętaj więc, aby nie zapomnieć swoich owijek na kolejny trening!

boks

Bezpieczne i zdrowe nadgarstki

Nie możesz zapomnieć o odpowiednim sprzęcie sportowym, jeśli zaczynasz przygodę z walkami w oktagonie. Ochraniacze na szczęki, głowę i stawy to podstawa, jeśli nie chcesz doświadczyć naprawde nieprzyjemnej i ciężkiej kontuzji. Wybieraj tylko produkty sprawdzone, wysokiej jakości, które wytrzymają naprawdę duże obciążenia i mocne ciosy.

Ochraniacze na kolana 80%

linia1

Spodenki do treningu 55%

linia1

Koszulki damskie 95%

linia3

Najlepszy sprzęt dla zapalonych sportowców

Sprzęt sportowy z naszej oferty to nie tylko wysokiej jakości odzież oraz wszelkie, niezbędne dla bezpiecznego uprawiania sportów walki. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowcem z wieloletnim doświadczeniem, czy też Twoja przygoda z MMA dopiero zaczyna raczkować - odpowiednie wyposażenie i dobrze dopasowana odzież, to zupełnie wszystko, czego Ci potrzeba, aby realizować się w swojej pasji.

Rękawice do boksu kupił Miłosz W. [Radom]

Sprawdź nasze stroje do MMA i znajdź swój rozmiar!

ironlady-logo-footer
Iron Lady © 2021 Wsparcie zapewnia serwis War House

Kopiowanie treści zabronione przez autorów

Napisz do zespołu Iron Lady: [email protected]
Kontakt z klientem: Paulina Zawarła | Mapa serwisu